بازی beam ng برای pc

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دانلود BeamNG.drive جدید

این هم یک بازی مهیج رای شما دوستان نیومدزی.

به عنوان یک بازی جهان باز،BeamNG.drive به شما یک رنج وسیع از مسابقات و ماموریت های مختلف را پیشنهاد می دهد. در این بازی شما می توانید با استفاده از شخصی سازی های مختلف، تمام سلیقه خود را به کار گیرید تا خودرو یا کامیون خود را به صورت کامل باب میل خود بسازید و از راندن آن لذت ببرید. می توانید رنگ آن را عوض کنید، قسمت های مختلف را بروزرسانی کنید و بهبود ببخشید و یا حتی قسمت هایی از خودرو را بردارید تا وزن آن را کمتر کنید. در بازیBeamNG.drive شما می توانید در حالت های مختلف بازی کنید که این بازی را از بازی های مشابه جدا می کند. ماموریت های پلیسی و تعقیب و گریز های آن، حمل محموله های مختلف به نقاط مختلف و ... از کارهایی است که در این بازی می توانید انجام دهید. این بازی سعی دارد تا تمام آنچه بازی های دیگر به شما اجازه و ارائه نمی دهند را پوشش دهد. در این بازی شما می توانید به گشت و گذار و آف-رود بپردازید و از مناظر مختلف آن لذت ببرید.

سایر توضیحات: بازیBeamNG.drive یک بازی شبیه ساز رانندگی است که لذت بازی بدون مرز را همراه با جذابیت های مرحله ای به شما ارائه می دهد. فیزیک این بازی بسیار روان و جذاب است و باعث می شود تا تمامی قسمت های بازی با کیفیتی باورنکردنی اجرا شوند. این مسئله به نفع گیمر خواهد بود چرا که استفاده از جزئیات مختلف در طول بازی به جذابیت آن می افزاید و لذت رانندگی بدون مرز را بیشتر می کند. بازیBeamNG.drive توسط شرکتBeamNG برای پلتفرم ویندوز عرضه شده است.


رمز:www.download.ir

توضیحات:این یک بازی مهیج با قابلیت افرودینگ ورانندگی در خارج از مسیر و قابلیت خراب شدن کامیونها و خودروها و همچنین وجود ماشین پلیس و....می باشد.

تست شده


دانلود پارت 1 - حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 2 - حجم 1 گیگابایت

دانلود پارت 3 - حجم 605.32 مگابایت

...
نویسنده : بازدید : 25 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 14:27