چیت انجاین+اموزش برای یوروتراک{زیاد کردن پول به مقدار دلخواه}2

ساخت وبلاگ
چکیده : به نام خداامروز کد افزایش پول در بازی Euro Truck Simulator 2 را گذاشتم. خودم با کلی گشتن نوی اینترنت... با عنوان : چیت انجاین+اموزش برای یوروتراک{زیاد کردن پول به مقدار دلخواه}2 بخوانید :


به نام خدا
امروز کد افزایش پول در بازی Euro Truck Simulator 2 را گذاشتم. خودم با کلی گشتن نوی اینترنت این رو پیدا کردم. امید وارم لذت ببرید.
برای دانلود کد و آموزش به ادامه مطلب بروید.
1. برای این کار ابتدا باید نرم افزارCheat Engine را از لینک زیر دانلود کنید .
دانلود نرم افزار Cheat Engine
2. سپس این نرم افزار رو نصب می کنیم .
3.بعد نرم افزار را باز کرده و وارد بازی می شویم.
4.داخل بازی به قسمت Options می رویم و در بخش گرافیک گزینه ی Full screen mode را غیر فعال می کنیم و بعد Apply را میزنیم و سپس گزینه ی yes را می زنیم.

5.بعد کلید های Alt و Tab را میزنیم تا یک منو بیاید و در آن منو در حالی که Alt را گرفته ایم، کلید Tab را میزنیم تا به آیکون نرم افزار Cheat Engine برسد و بعد Alt و Tab را ول میکنیم.
6. در نرم افزار علامت کامپیوتر در بالا سمت چپ نرم افزار را زده و در منوی باز شده بازی Euro Trusk Simulator 2 را انتخاب می کنید و open را بزنید.

7. سپس در کادر Stop را پاک کرده و عدد(99999999) را وارد کنید و بعد گزینه ی Pause the game while scanning را فعال کنید و بعد در کادر value مقدار پولتان در بازی را وارد کنید مثلا اگر پول من در بازی 2,000 است در کادر 2000 وارد میکنم و بعد دکمه full scan را بزنید.

8.بعد به بازی رفته و کاری کنید که از پول شما مقداری کم شود مثلا من با یک ماشین تصادف کردم .یعنی حالا پولم شده 1,600 .
9.به نرم افزار می روم و در منوی سمت چپ در لیست Value به دنبال مقدار جدید پولم می گردم و بعد روی آن دبل کلیک می کنم تا در کادر پایین عدد بیاید. و بعد روی عدد دبل کلیک میکنم تای کادر بیاید شما در این کادر می توانید مقدار پول دلخواهتان را بنوسید.(دقت داشته باشید اگر یک کد را تغییر دادید باید به بازی بروید ویک بار از منو خارج شوید و دو باره به پولتان نگاه کنید اگر پولتان تغیرر نکرده بود به نرم افزار بروید و عدد را به حالت اولیه بر گردانید و در کادر پایین انتخابش کرده و دکمه delete روی کیبرد را بزنید و یک عدد دیگر را از منوی سمت چپ به همین روش تست کنید نا امید نشید چو ن خودم حدود 5.6 تاشو تست کردم تا شود)


منبع:درایوینگ گیمز
مرجع مد و افزونه بازیها Newmods...
ما را در سایت مرجع مد و افزونه بازیها Newmods دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 62 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 14:27